Menu
FAQ
2016-11-19 21:55:44

Tutaj powstanie sekcja odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące gry.

 1. Jak powinienem rozdać punkty, jakie umiejętności wybrać? Czy rasa ma znaczenie? 

  Przede wszystkim zwróć uwagę na wymagania przedmiotów oraz umiejętności.
  Postać otrzymuje 2 punkty wiedzy i 4 punkty cech do rozdania na początek. Potem co poziom dostaje się 1 punkt wiedzy i 1 punkt cechy. Dodatkowo co 5 poziom postać otrzymuje dodatkowy punkt do rozdania.
  Więcej informacji znajdziesz tutaj: Rozwój postaci
  Przydatne informacje można znaleźć też tutaj: Forum

 2. Chciałbym rozdać punkty cech/umiejętności jeszcze raz! Jak to zrobić?

  W sklepiku orenowym jest możliwość wykupienia resetu cech i resetu umiejętności (zakładka postać na dole listy). Dzięki nim można rozdać swoje punkty jeszcze raz.

    

 3. Nie wiem gdzie jestem! Gdzie jest sklep? Gdzie przygoda? Którędy do Lasu?!

  Obecną lokalizację swojej postaci widzisz w prawym górnym rogu obok mapy. Kliknij nazwę, aby przejść do lokacji. W widoku miasta masz chmurki, najedź na nie, by wyświetlić znajdujące się tam sklepy, przejazdy, NPC dających zadania i inne. Tutaj znajdziesz plany poszczególnych miast:
  Atialon
  Trójdroże
  Dobrohoczo
  Jeśli chcesz wybrać się na Przygodę z drużyną wybierz ikonkę Latarni na górnym pasku (czwarta od lewej). Masz tam informacje na temat poziomu instancji, maksymalnej liczby graczy i długości podróży. Na końcu przygody czekać będzie BOSS, dlatego dobrze się przygotuj! Jeśli chcesz zacząć ostrożnie polecamy Zagajnik - ta podróż jest łatwiejsza i nie ma bossa na końcu.
  Jeśli chcesz odwiedzić Las, Kopalnię lub Polanę (i wydobyć tam potrzebne materiały) możesz zapłacić przewoźnikowi w mieście lub udać się na trakt: kliknij mapę w górnym prawym rogu i wybierz odpowiednią lokację.
   
 4. Moja postać nie ma życia! Co mam zrobić?

  Najprostszą ale i najbardziej czasochłonną metodą, jest odczekać aż zdrowie się samo uzupełni (10 HP na minutę). UWAGA! Postać musi być zalogowana! Automatyczna regeneracja jest możliwa tylko w mieście lub lokacji.
  Oprócz tego w każdym mieście jest NPC leczący (Szałwia w Trójdrożu, Izaura w Atialon i Znachor w Dobrohoczo). Za niewielką opłatą uzupełnią zdrowie od razu.
  Na traktach i przygodach warto mieć ze sobą bandaże. Można ich jednak używać tylko w walce, nie w czasie podróży przez planszę. Na planszy można napotkać źródełka leczące.
  Istenieją również umiejętności leczące (siebie samego lub także innych członków drużyny).
   
 5. Dlaczego potwory zawsze biją mnie jako pierwszego w Drużynie?

  Pierwsze uderzenie potwora w walce jest losowe, następne już skierowane są przeciwko postaciom, które mają największe agro (statystyka ta jest wyświetlana w walce). Im większe agro ma postać tym łatwiej ją również trafić, jest to przydatne dla zakutego w ciężką zbroję tanka, ale raczej niepożądane dla ubranego w zwiewne szaty maga. Aby zmniejszyć swoje agro można przyjąć postawę obronną, wypić miksturę lub wykorzystać jakąś umiejętność aktywną nie zadającą obrażeń. Spudłowanie również zmniejsza agro postaci. Na agro wpływają również przedmioty, które postać ma wyekwipowane.
   
 6. Od czego zależy ranking mojej postaci?

  Dokładny wykaz znaleźć można tutaj: Ranking 
   
 7. Potrzebuję do zadania materiał X. Gdzie go zdobyć?

  Niektóre materiały można kupić w sklepie już na rynku od innych graczy. Inne można zdobyć w Kopalni, Lesie lub na Polanie. Materiały można też zdobyć zabijając potwory. W Bestiariuszu można sprawdzić, jaki łup można zdobyć z poszczególnych potworów. 
  Niektóre materiały muszą być zrobione samemu (np. mąka, śmietana). W zakładce Rzemieślnictwo znajdują się potrzebne recepty.
   
 8. Jak dokładnie działa wydobywanie surowców?

  Aby wydobyć materiały musisz zagrać w Jednorękiego Bandytę i wydać złote Korony. Każde dodatkowo wydane złoto zwiększa szanse na zdobycie materiału, górne i dolne +1 nagrodzą Cię, jeśli wylosujesz 3 razy taki sam kafelek po skosie. Na dole możesz wybrać, na wydobyciu którego materiału chciałbyś się skupić. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca w sakwie na materiały! 
   
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.04 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.09.02